Kur saņemt kredītu auto iegādei

Auto uz gāzi, protams, var nopirkt, tam vienkārši sakrājot. Tomēr sakrāt nav tik vienkārši, ja vēlas pirkt kaut ko, kas maksā virs 1000 eiro ar labu gāzes iekārtu. Tad var vērsties pie līzinga firmām un bankām, taču tās ne vienmēr būs tik pretimnākošas, it sevišķi ņemot vērā, ka lielai daļai cilvēku, kas vēlas iegādāties automašīnas, jau ir aktīvas parādsaistības – piemēram, hipotekārais kredīts, kāda prece, kas iegādāta uz nomaksu, u.t.t.

Kur dabūt kredītu auto iegādei?

Šeit var pieminēt bankas, kas, protams, izsniedz patēriņa kredītu, bet – ne visiem un nepavisam ne ar vienādi izdevīgiem nosacījumiem. Turpretim nebanku kredītdevēji ir pretimnākošāki par bankām un biežāk izsniedz patēriņa kredītus, vairāk uzņemoties zināmus riskus. Protams, arī te viss nav labi – bieži vien banku izsniegtie kredīti būs izdevīgāki par nebanku kredītdevēju piedāvājumiem, taču tāpat ir vērtīgi apskatīt vismaz dažus nebanku kredītdevēju piedāvājumus auto iegādei:

Mogo kredīts auto iegādei

Mogo ir nebanku kredītdevējs, kas piedāvā vairāku veidu kredītus – piemēram, kredītu pret auto, kredītu auto iegādei, kā arī gāzes iekārtas uzstādīšanai. Auto kredīts pieejams summā līdz 15 000 eiro; kredītu paņemot, jāveic pirmā iemaksa, kuras minimālais daudzums ir 10% no auto vērtības. Mogo piedāvā atmaksāt kredītu pirms laika, par to nemaksājot soda procentus. Kredītu varat paņemt uz laiku līdz pat 5 gadiem.

Citi patēriņa kredīti auto iegādei

Ja jums auto iegādei vajag līdz 1000 vai 3000 eiro, varat izvēlēties arī kādu nebanku kredītdevēju. Piemēram, Vivus.lv ir ļoti populārs kredītdevējs, kas izsniedz kredītus līdz 1500 eiro uz laiku līdz 12 mēnešiem; savukārt Credit24 izsniedz kredītu līdz 3000 eiro uz laiku līdz 2 gadiem.

Ko darīt, ja kredītu tomēr neizsniedz?

Veidojiet iekrājumus! Tā kā pirmās iemaksas apmērs var tikt mainīts, varat iekrāt naudu līdz brīdim, kad pirmās iemaksas dēļ ikmēneša maksājums samazināsies līdz jums pieļaujamam līmenim. Auto ar/uz gāzi – tas jau ir labi, jo Jūs domājat par taupīšanu un ar gāzi var ietaupīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *