Sīkdatnes

Sīkdatņu politika

Interneta sīkdatnes ir vienkārši teksta faili, kas tiek glabāti Jūsu interneta pieejas ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē) ikreiz, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Katra sīkdatne ir unikāla Jūsu interneta pārlūkam un saturēs kādu anonīmu informāciju, piemēram, unikālu identifikatoru un mājaslapas nosaukumu. Tā ļauj tīmekļa vietnei atcerēties tādas lietas kā Jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā mājaslapā. Mēs izmantojam sīkdatnes tikai nepieciešamības gadījumā, lai nodrošinātu Jūs ar paaugstinātu funkcionalitāti, labāku vietnes veiktspēju un vairāk atbilstoša satura.

Ja Jūs lietojat tīmekļa pārlūkprogrammu ar iestatījumu atslēgt sīkdatnes, tas var ietekmēt Jūsu spēju izmantot mūsu mājaslapu.

Divi galvenie sīkdatņu veidi, ko mēs izmantojam:

Apmeklējuma sīkdatnes; tās pastāv tikai laiku, kamēr Jūs apmeklējat mājaslapu, un tiek izdzēstas, kad Jūs to aizverat.

Pastāvīgās sīkdatnes; tās paliek Jūsu datorā, līdz beidzas to termiņš vai tās tiek izdzēstas.

Kā mēs tās izmantojam?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums interaktīvu un viegli lietojamu interneta mājaslapu. Sīkdatnes veido būtisku daļu no labas lietotāju pieredzes un palīdz mums nodrošināt labākus un personalizētākus pakalpojumus. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai:

Apkopotu klientu pārvietošanās informāciju pa mūsu mājaslapu

Nodrošinātu Jūsu privātumu mūsu mājaslapā

Glabātu pieteikšanās informāciju mūsu mājaslapai

Īslaicīgi uzglabātu ievades informāciju mūsu kalkulatoros, rīkos, ilustrācijās un demonstrācijās

 

Mēs nepārdodam informāciju, ko apkopo sīkdatnes, kā arī neizpaužam informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums.

Vai sīkdatnes ir drošas?

Sīkdatnes ir nekaitīgi teksta faili. Tās nevar ieskatīties datorā un nolasīt personīgo informāciju vai jebkuru citu materiālu no Jūsu cietā diska. Turklāt sīkdatnes nevar saturēt vīrusus vai instalēt kaut ko kaitīgu datorā. Vairāk informācijas par sīkdatnēm var atrast www.allaboutcookies.org. Lietojot šo mājaslapu, Jūs sniedzat mums Jūsu piekrišanu izmantot sīkdatnes šādā veidā.

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu informāciju, kuru Jūs sniedzat mums. Vairāk informācijas par to var atrast šajā saitē www.google.com/policies/privacy/partners/.

Kā Google izmanto ievāktos datus, kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu

Daudzas vietnes izmanto Google tehnoloģijas, lai uzlabotu savu saturu. Kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni, kas izmanto analītikas rīkus (Google Analytics) Jūsu interneta pārlūks automātiski nosūta noteiktu informāciju Google. Tas ietver, piemēram, tīmekļa lapas adresi, ko Jūs apmeklējat, un Jūsu IP adresi. Google var arī iestatīt sīkdatnes Jūsu pārlūkprogrammā, vai nolasīt sīkdatnes, kas jau tur ir.

Kad Jūs apmeklējat vietnes, kas izmanto Google tehnoloģijas, Google var izmantot informāciju, ko viņi saņem no šīm mājaslapām, lai, piemēram:

Padarītu reklāmas efektīvākas

Sniegtu ziņojumus par reklāmu aktivitāti reklāmdevējiem un mājaslapām, kas publicē reklāmas, un lai nodrošinātu maksājumus šo mājaslapu veidotājiem.

Palīdzētu lietotņu un mājaslapu īpašniekiem, kas izmanto Google Analytics, saprast, kā apmeklētāji sadarbojas ar vietni vai lietotni

Uzlabotu Jūsu Google+ pieredzi

Atklātu un aizstāvētu pret krāpšanu un citiem drošības riskiem, lai aizsargātu lietotājus un partnerus

Izpildītu tiesiskos pienākumus

Uzlabotu produktus

Ļautu Jums kontrolēt informāciju, kas tiek nosūtīta Google

Lai atrastu padomus par drošības saglabāšanu un savu datu pārvaldīšanu internetā, apmeklējiet Google drošības centru.

Šie ir daži no veidiem, kā Jūs varat kontrolēt informāciju, kas tiek sniegta Jūsu interneta pārlūkā, kad Jūs apmeklējat vai mijiedarbojaties ar Google pakalpojumiem vai partneru vietnēm visā tīmeklī:

Reklāmu iestatījumi ļauj Jums kontrolēt reklāmas ar Google, ko Jūs redzat tīmeklī. Jūs varat uzzināt, kā reklāmas tiek izvēlētas, un atteikties no noteiktām kategorijām un bloķēt konkrētus reklāmdevējus. Uzziniet vairāk par reklāmām.

Daudzas vietnes visā tīmeklī izmanto Google Analytics, lai saprastu, kā apmeklētāji darbojas ar vietnēm vai programmām. Ja Jūs nevēlaties, lai Analytics tiek izmantota Jūsu pārlūkprogrammā, Jūs varat atinstalēt Google Analytics pārlūka spraudni. Uzziniet vairāk par Google Analytics un privātumu.