Strip spēle

Sākumā jāmin, ka šeit iet runa par bezmaksas spēli – strip pokers, ko spēlē daudzi spēlētāji no visas Pasaules. Šķiet, ka tieši spēlētāji, jo spēlē redzamas smukas meitenes. Strip pokers ir lieliska izklaide bez papildus naudas ieguldīšanas.

Kā tas viss notiek strip pokerī?

Finanses

Katras spēles sākumā dīlerim ir noteikts naudas apjoms (piemēram, 1000 EUR). Jūs varat redzēt dīlera atlikumu spēles loga augšējā kreisajā stūrī. Lai dīlere novilktu vienu apģērba gabalu, jāsamazina viņas atlikums. Kad dīleres konts ir nulle, dīlerei jānovelk viens apģērba gabals un no “bankas” jāsaņem jauns naudas apjoms.

Ja vēlaties uzlabot savas attiecības ar dīleri, iedodiet viņai dzeramnaudu, noklikšķinot uz ‘’Izmainīt pozīciju’’ pogas spēles loga augšējā kreisajā stūrī. Dzeramnaudas apjoms ir fiksēts. Dīlere noteikti par to priecāsies! Kam tad nepatīk dzeramnauda – tā patīk visiem. Neesi skops!

Ja Jūs vēlaties papriecāties par dīleri, neiejaucoties spēlē, nospiediet pogu ’’Apskatīt attēlu’’.

Pokera pamatnoteikumi

Strip-Pokeri spēlē saskaņā ar klasiskā Oasis Pokera noteikumiem, vienīgā atšķirība ir tā, ka skaistā dīlere izģērbsies pēc noteiktas summas laimēšanas. Šī spēle arī ir paredzēta no 18 gadiem, kā Jūs noteikti nojautāt.

Stip-Pokera spēle notiek pret DĪLERI, un tās mērķis ir savākt labāku kāršu kombināciju, nekā dīlerim.

Pēc neoficiāliem datiem Srip pokers ir viens no populārākajiem uzreiz pēc bookofra automāta, kuru izvēlēs daudz vairāk spēlētāji. Atšķirība ir tāda, ka Book of ra ir pieskaitāms pie automātiem (slot) spēlēm, kas arī izskaidro, kāpēc tas ir daudz populārāks, jo pēc citiem datiem (reāliem statistikas datiem) spēļu automāti ir populārākie, kas tiek spēlēti visos kazino.

Lai arī šis ir bezmaksas spēles risinājums, tas joprojām ir pokers. Pokers ir pieaugušo spēle un šī spēle arī ir domāta pieaugušajiem. Šis ir tikai informatīvs raksts bez ieteikuma uzsākt spēlēt strip pokeri vai pokeri kopumā. Mēs esam par atbildīgu spēlēšanu un spēlēšanu, kā izklaidi, nevis ikdienas nodarbi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *