Vai auto gāze ietaupa naudu

Sabiedrībā valda vairāki viedokļi kad runa iet par auto gāzi. Viena daļa uzskata ka tā ir slikta, jo automašīna zaudē daļu jaudas, citi uzskata ka tā ir laba, jo gāze maksā lētāk, vēl citi uzskata ka viss būtu labi, ja iekārtas uzstādīšana būtu lētāka un ir arī tie, kas uzskata ka jebkas cits, izņemot ierasto degvielu ir nepieņemams.

Protams, auto gāzes iekārtas uzstādīšana ir diezgan dārga. Šīs iekārtas uzstādīšana var izmaksāt 700 Eiro vai vairāk, var arī mazāk, bet tas ir vienreizējs maksājums, kurš jums ļaus ietaupīt vēlāk. Parastajai degvielai šādas, papildus izmaksas nav nepieciešamas, bet jums ir jāpērk dārgāka degviela un laika gaitā veidojas daudz lielākas naudas summas. Gāzes cena, vidēji, ir uz pusi zemāka kā degvielas. Ja tas vēl nav pietiekošs arguments, tad nākas parēķināt summas cik sanāks iztērēt par nobrauktu gadu ar parasto degvielu un cik ar gāzi. Pieskaitot gāzes iekārtas cenu, varat aprēķināt savu ieguvumu vai zaudējumus. Protams, gada laikā ieguvumi vēl var neparādīties, bet ilgākā laika posmā, noteikti būs redzama pozitīva līkne.

Gāzes iekārta spēs sniegt vislielāko ieguvumu tiem, kas automašīnu izmanto ļoti bieži. Cilvēki kuri katru dienu mēro lielus attālumus noteikti pamanīs pārmaiņas ātrāk par tiem, kas automašīnu izmanto mazāk. Ja braucat ar auto tikai pusstundu dienā, no un uz darbu, tad šādas iekārtas uzstādīšana var būt lieka ekonomisko apsvērumu dēļ, jo ietaupījumu varēsiet iegūt tikai pēc daudziem gadiem.

Gāzes mazās izmaksas jau pašas par sevi rāda, ka šeit ir iespējas ietaupīt un vienreizējā gāzes iekārtas iegāde nedrīkstētu būt par šķērsli, lai to darītu. Šāda summa var būt par lielu daudziem, tāpēc cilvēki izvēlas arī ņemt kredītus tās iegādei. Ietaupījums uz degvielu var būt pat ļoti liels un kredīts var atmaksāties.

Galīgā izvēle, protams, ir katra paša rokās, bet veicot savu braukšanas paradumu aprēķināšanu naudas veidā, varat spriest, vai šāda alternatīva jums sniegtu ko labāku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *